Czym w ogóle są segmenty?

To domy szeregowe, czyli po prostu szereg domów, ustawionych obok siebie, każdy z nich wygląda tak samo, przypominają one nieco bliźniaki w liczbie mnogiej, ustawione obok siebie. Wiele osób porównuje domy szeregowe do blokowiska domów, ponieważ skupiają one zazwyczaj wiele rodzin w jednym miejscu, z tą różnicą, że w tego typu domu zazwyczaj jest więcej miejsca.

Czy warto inwestować w segmenty?

Dom szeregowy, zwany inaczej segmentem to wciąż dom, z osobnym wejściem, ogródkiem przed domem i dwoma piętrami do dyspozycji, więc zdecydowanie warto zainteresować się tego typu rozwiązaniem jeśli nie stać nas na budowę własnego, wolno stojącego domu. Kolejną zaletą jest lokalizacja, bowiem osiedla na których znajdują się segmenty zazwyczaj są zlokalizowane na terenach podmiejskich, mają dobre połączenie z centrum miasta, są położone nieopodal szkół, oraz przedszkoli, tak, aby zachęcić nas do ich kupna.

Kolejną zaletą jest małe miasteczko, które otacza segmenty, mamy tu na myśli place zabaw na których bawią się dzieci zamieszkujące segmenty. Place zabaw tego typu nie są ogólnodostępne, są stworzone specjalnie dla mieszkańców osiedli segmentów, więc utrzymanie porządku na takim placu zabaw jest o wiele prostsze, są one też zdecydowanie bezpieczniejsze niż place zabaw, które są ogólnodostępne.

Dodatkową zaletą prócz prawie prywatnego placu zabaw jest możliwość lepszego oświetlenia terenu, w końcu oświetlamy tylko miejsce w którym znajdują się segmenty, to samo dotyczy remontowania ulic, lub stworzenia ścieżek rowerowych, w dodatku na tego typu rzeczy składają się wszyscy mieszkańcy, a to znacznie ułatwia sprawę. Praktycznie wszystko robimy dla siebie i innych mieszkańców segmentu.

Dodatkową zaletą z posiadania domu w segmencie jest także posiadanie własnego, małego ogródka w którym możemy napić się kawy, lub zrobić dziecięcy kącik do zabawy.

Segment to doskonałe rozwiązanie dla par, oraz całych rodzin. Segmenty górują nas mieszkaniami w bloku pod wieloma względami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *